top of page
 • SİPARİŞİN BAŞARIYLA VERİLDİĞİNİ NASIL ANLARIM?
  Siparişinizin işlendiğini belirten otomatik bir e-posta alacaksınız. Sipariş size gönderildikten sonra, siparişinizin gönderildiğini belirten başka bir e-posta alacaksınız ve gönderinizi takip etmek için size takip numarası vereceğiz.
 • SİPARİŞİMİN NE ZAMAN GELECEĞİNİ NASIL ANLARIM?
  Ödeme işlemini tamamladıktan sonra, sipariş ettiğiniz her ürün için bir kodunuz olacak. Kod, bulundukları yere ve seçtiğiniz gönderim yöntemine bağlı olarak ürünler arasında farklılık gösterebilir.
 • NASIL İADE EDEBİLİRİM?
  Ürününüzün paketi açılmadan, tüm etiketleri takılıysa, yıpranmamış, yıkanmamış, kirlenmemiş ve 15 günlük iade süremiz içindeyse, lütfen iletişime geçiniz. İadenizi aldıktan sonra, aldığımızı onaylamak için size bir e-posta göndereceğiz. İadenizde herhangi bir istisna ile karşılaşılmazsa, talebiniz 2-3 iş günü içerisinde işleme alınacaktır. İade kargo ücreti müşteri tarafından ödenir
 • NASIL DEĞİŞİM YAPABİLİRİM?
  Değişim işlemleriniz için info@fdmwear.com adresine e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. sadece beden değişimi yapılmaktadır. Değişim yapılan üründe kullanıma dayalı belirtiler: hasarlı, etiketi sökülmüş bulunduğu taktirde değişim yapılmamakta geri gönderilmektedir. Değişim işlemlerinde kargo masrafı Fdmwear tarafından karşılanır.
 • İADE POLİTİKAMIZ
  Öğeler kullanılmamış, giyilmemiş olmalı, orijinal etiketleri ve ambalajları ile birlikte ve hiçbir işaret veya herhangi bir hasar içermemelidir. Öğeler, teslim alındıkları durumda iade edilmelidir, aksi takdirde para iadeleri ve değişimler uygulanamaz. Tüm iadeler, alındıktan sonraki 15 gün içinde gönderilmelidir. Lütfen tüm iadelerde / değişimlerde iletişime geçiniz, yalnızca şartlarımıza uyan aldığımız mallar için iade / değişim yapabiliriz.
 • ULUSLARARASI GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ?
  Dünyanın her yerine gönderiyoruz. Lütfen iletişime geçiniz.
bottom of page